Sva vremena su u UTC + 1 sat

Pravila foruma

VAŽNO OBAVEŠTENJE: DISKUSIJE INFOSTUDA SU ZAKLJUČANE
Pročitajte više:

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ]  1, 2  Sledeća
  Pogled za štampu

SEZONSKI POSAO U ITALIJI,BRANJE JAGODA I SL
Autoru Poruka
PostPoslato: 01-01-2010 14:15 
registrovani član

Pridružio se: 01-01-2010 13:11
Interesuje me kako mogu da stupim u vezu sa agencijom molnar radi poslova u italiji..... :?:

Vrh
 Profil Email  

Re: SEZONSKI POSAO U ITALIJI,BRANJE JAGODA I SL
PostPoslato: 17-02-2010 11:54 
registrovani član

Pridružio se: 20-06-2007 07:58
Broj telefona agencije Molnar:

021 774 241. Janko Molnar, Selenča, kod Novog Sada

Vrh

PostPoslato: 05-04-2011 10:37 
registrovani član

Pridružio se: 05-04-2011 10:04
zanima me da li ima neko drugi osim molnara da organizuje sezonske poslove u italiji?jako sam zainteresovana ali ja ne bih isla sama i htela bih da budemo zajedno kad odemo tamo a molnara to ne praktikuje koliko sam shvatila inace sam iz ns.ako neko ima molim vas posaljite mi info.hvala

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 12-04-2011 23:33 
registrovani član

Pridružio se: 12-04-2011 23:20
Zdravo svima,mene isto zanima ako bi neko mogao da mi preporuci neku agenciju koja je sigurna, radio bi na plantazama bez obzira da li je u pitanju branje jabuka, duvana ili nesto trece. Ako neko ima bilo kakvu informaciju zamolijo bi da mi javi.

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 28-04-2011 20:17 
registrovani član

Pridružio se: 28-04-2011 15:54
eee ljudi , radio bih kao pekar preko leta u italiji ili na duze.. Jer moze neko da mi da nazive nekih pekara iz Italije posto preko interneta nisam mogao da nadjem. Znam da obavljam sve vrste poslova u pekari.

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 23-05-2011 18:54 
registrovani član

Pridružio se: 04-01-2011 16:39
pozdrav svima,
i ja bih negde gde ima posla i nadam se bolje placenog nego ovde . Ako neko nadje neku agenciju za zaposljavanje po evropi , da je pouzdana i da ne prodjemo kao svi oni nesrecnici koji su se jedva vratili i to bez prebijenog eura, a tamo su ih mucili vezivali za drvo i bicevali. Molim ako neko ......javite

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 01-06-2011 16:23 
registrovani član

Pridružio se: 30-05-2011 12:27
Dal neko radi berbe u Italiji sezonski, ako moze da me povede sa sobom platicu mu od zarade. Posedujem italijansko drzavljanstvo al ne znam italijanski jezik. Kontakt na email
Andrija90s@yahoo.com

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 18-06-2011 11:50 
registrovani član

Pridružio se: 18-06-2011 11:40
ljudi da li je iko dosao do neke informacije o radu u italiji?????

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 30-09-2011 10:32 
registrovani član

Pridružio se: 30-09-2011 10:16
Pre dva minuta sam nazvala agenciju gosp. Molnara i dobila sledece informacije:
Prijava za sezonski rad u trajanju od 6 do 9 meseci podnose se pocetkom novembra. Prilikom sklapanja dogovora ili ti stavljanja na listu za posao u narenoj godini - sezoni 2012 potrebna su sledeca dokumenta:
1. crveni pasos
2. 180 eura
Sezonski rad je na poljima jagoda, duvana ili jabuka a mozda i jos necega...nije dalje nista pricao. A ono sto najvise interesuje nas sve je koliko je placen sat rada na tim plantazama a on je 4,5 eura. Radno vreme je 10h ili 8h. Za smestaj nisam uspela da pitam i nacin putovanja ali...to bi mozda mogao neko drugi, pa da skupimo informacije bar na ovom postu.
Broj agencije je onaj sa pocetka ove stranice i glasi 021-774241.
Inace posao se odnosi i na muskarce i na zene.
Moj savet je pre bilo kod polaska na takav rad- imati jos nekog poznatog pored sebe jer smatram da je lakse kada se u ovakvu "avanturu" polazi u paru.

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 05-10-2011 19:33 
registrovani član

Pridružio se: 12-03-2011 02:51
Vezano za prethodnu temu: Budite jako oprezni sa sezonskim radom u Italiji..vremena se menjaju,sad i italijani se prijajvljuju za taj posao ,samo za druge pare oko15 eura.
Nazaposlenost raste i u tamo,tako da svaki posao prvo nude njima,s tim nasa sansa je minimalna.
Molnar je nekad bio dobar poslodavac :idea:

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 26-10-2011 15:12 
registrovani član

Pridružio se: 26-10-2011 14:43
Pa evo par informacija za rad u it.preko molnara iz selence,u toku je upis za 2012 god. za berbu voca,i salate.Berba voca breskve,kivi,jagode,jabuke pocinje od kraja juna pocetkom jula i traje do pocetka oktobta. sezona salate pocinje od oktobra pa sve co marta aprila.Neko je napisao da je zvao agenciju molnar,i da su mu rekli da treba vazeci crveni pasos i,l.k i 180e istina je to je za pocetak onda sledi zakazivanje u ambasadi dok dodje vreme za pravljenje vize,agencija javlja,viza je kostala 75e,i na kraju put oko 150e za it. To pisem zato sto puno ljudi iz moje okoline ide preko molnara u it. Smestaj je kolektivni,hranu sami kupujete,neocekujte nikakav komfor i hotel sa 5 zvezdica jer tamo idete da radite,a ne kao turisti!! I znajte da cete rintati od jutra do mraka!!! to vam govorim zato sto ja radim kao sezonac u austriji,i svugde su isti uslovi,pa kad se svi pokupimo sto radimo preko sednemo i diskutujemo. I sto je jako vazno ako budete trazili posao preko, vase diplome ostavite kuci!!! jer tamo ima puno ljudi koji fizikalisu,a po zanimanju su inzinjeri,ekonomisti...itd!!!! Italijanima ,nemcima,austrijancima....itd netreba diploma oni to imaju u svojoj zemlji treba!!! im fizicka snaga!!!!!

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 29-10-2011 11:45 
registrovani član

Pridružio se: 07-05-2007 17:59
gastabajterka, poslao sam ti prviatnu poruku, nadam se da je to ok.
Svako dobro

Vrh

PostPoslato: 17-11-2011 14:13 
registrovani član

Pridružio se: 30-05-2011 12:27
kolko pare donesete za jednu sezonu? I kako je samo satnica4,5eu zar nebi trebalo da je oko 8?

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 19-11-2011 18:12 
registrovani član

Pridružio se: 08-10-2010 10:03
imam svoj jabucnjak a i malinar sam jer se sezonski ove vocke ne poklapaju tako da imam dosta licnog iskustva sa ovim vocem na svom imanju (par desetina ari) i radio bi oko njih sve sto treba. odlicno znam engleski i nemacki ,znam upravljati traktorom vozacka c kategorije itd. 29god. moze mail?

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 20-11-2011 10:49 
registrovani član

Pridružio se: 20-11-2011 10:45
ja u utorak idem da se prijavim kod Molnara,treba da ponesem novi pasos i 180 eura.a za ostalo cu da pitam kad budem tamo.sad bih da idem prvi put,ako neko ima iskustva neka napise.

Vrh
 Profil Email  

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ]  1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat