Sva vremena su u UTC + 1 sat

Pravila foruma

VAŽNO OBAVEŠTENJE: DISKUSIJE INFOSTUDA SU ZAKLJUČANE
Pročitajte više:

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
  Pogled za štampu

Australija za mlade bracne parove
Autoru Poruka
PostPoslato: 27-07-2007 06:13 
registrovani član

Pridružio se: 27-07-2007 06:02
Da li neko moze da mi pomogne?Nacula sam nesto o postojanju programa za mlade bracne parove,a u vezi sa iseljenjem u Australiju.Nigde ne mogu da pronadjem konkretne informacije o tom programu,a svi mi govore kako su culi za to,naravno,kao i ja,od drugaricine drugarice drugarica se raspitivala i slicno...Navodno program traje pet godina i jos svasta nesto sam cula,ali nista konkretno,ponavljam.Ako iko ima neke informacije,molim da ih podeli i samnom. ;)

Vrh

PostPoslato: 27-07-2007 07:34 
moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09-02-2005 19:52
Dobrodošli na diskusije Infostuda.

Više informacija o emigriranju u Australiju možete naæi na nekom od sledeæih sajtova:

:arrow: http://www.liveinaustralia.com/
:arrow: http://www.migrationexpert.com/australia/

Vrh
 Profil Email  

Re: Australija za mlade bracne parove
PostPoslato: 08-07-2008 22:11 
registrovani član

Pridružio se: 08-07-2008 22:05
Ej draga,to sam i ja cula i javila sam se na migration australija i ispunila neki upitnik s cim sam odmah usla u proces vize ukljucujuci i muza. Dobila sam sifru i svaki dan mi se javlja agent na mail sta ima novo i sta slijedece da radim. Nadam se da sam ti malo pomogla,vise ni ja neznam. :?

Vrh
 Profil Email  

PostPoslato: 01-03-2009 21:09 
registrovani član

Pridružio se: 01-03-2009 20:56
Molim vas da navedete tacno link na koji se mogu prijaviti. Moj muz i ja smo veoma zainteresovani za ovaj program za mlade bracne parove, jer ovde u Srbiji je nemoguce opstati.

Vrh

PostPoslato: 11-05-2009 06:12 
registrovani član

Pridružio se: 11-05-2009 05:58
E ovako, zbog krize koja je trenutno uzela maha i ovde, nisam siguran da postoji bilo kakav program sem onog na njihovom zvanicnom sajtu. Procedura je ista za sve, radi se provera skolovanja, radno iskustvo, znanje jezika, medicinski pregled, potvrda iz suda da niste osudjivani i hapseni i da se nevodi nikakav krivicni postupak iz svake zemlje gde ste boravili duze od 12 meseci u poslednjih 10 godina, potvrda iz vojske o zavrsenoj vojnoj obavezi, i dodatni papir koji popunjavaju svi koji dolaze za prostora bivse SFRJ u vezi ucesca u ratu.
Najvaznije je da vam je vase zanimanje na njihovoj listi kriticnih zanimanja i da imate iskustva koje njihove institucije zahtevaju radi uporedjivanja diploma. Posle sledeca stavka jako bitna je englenski, za neke profesije traze da iz IELTS testa mora da se ima min 6,6,6,6 iz svih delova testa, a npr za med sestre traze sve 7,7,7,7, i nemapotrebe da se ulazi u diskusiju o prosecnoj oceni jer ih to neinteresuje.

Poz

Vrh
 Profil Email  

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat